Home

porumb screper Vorbeste cu uta dinamo cupa romaniei comprimat O noua sosire copleșitor

CUPA ROMÂNIEI //VIDEO + FOTO UTA Arad - Dinamo 1-3 » Cu Dan Nistor spre  „optimi” » Dinamo trece de UTA după un meci perfect făcut de căpitanul  „câinilor”
CUPA ROMÂNIEI //VIDEO + FOTO UTA Arad - Dinamo 1-3 » Cu Dan Nistor spre „optimi” » Dinamo trece de UTA după un meci perfect făcut de căpitanul „câinilor”

LIVETEXT | S-au tras la sorți meciurile din play-off-ul Cupei României.  Steaua și Dinamo nu se întâlnesc în această fază - Eurosport
LIVETEXT | S-au tras la sorți meciurile din play-off-ul Cupei României. Steaua și Dinamo nu se întâlnesc în această fază - Eurosport

UTA - Dinamo, în 16-imile Cupei României! Arădenii sunt gazde, dar unde se  va juca meciul? - Sportarad
UTA - Dinamo, în 16-imile Cupei României! Arădenii sunt gazde, dar unde se va juca meciul? - Sportarad

S-a stabilit prima semifinală din Cupa României! UTA Arad - Universitatea  Cluj, cel dintâi duel din penultimul act - Eurosport
S-a stabilit prima semifinală din Cupa României! UTA Arad - Universitatea Cluj, cel dintâi duel din penultimul act - Eurosport

UTA va evolua la Dumbrăvița în Cupa României Betano

FCSB în grupă cu Dinamo în Cupa României Betano. Cu cine au căzut Rapid,  CSA Steaua sau CFR Cluj - Fanatik.ro
FCSB în grupă cu Dinamo în Cupa României Betano. Cu cine au căzut Rapid, CSA Steaua sau CFR Cluj - Fanatik.ro

UTA Arad este prima semifinalistă din Cupa României | Flashscore.ro

Live Blog Cupa României | Știm primele 5 echipe calificate în grupe. Dinamo  a fost condusă și a marcat în prelungiri - Eurosport
Live Blog Cupa României | Știm primele 5 echipe calificate în grupe. Dinamo a fost condusă și a marcat în prelungiri - Eurosport

Rezumat: UTA Arad - Dinamo 1-3 Cupa Romaniei 16mi 2019-2020 - YouTube

UTA va juca la Arad meciul cu Dinamo, din Cupa României

Cupa României: FCSB - Dinamo 1-0 - YouTube

Programul primei etape a grupelor Cupei României

Dinamo, aproape de revenirea în Liga 1. Duelul UTA – Gloria Buzău se decide  la retur | Federația Română de Fotbal
Dinamo, aproape de revenirea în Liga 1. Duelul UTA – Gloria Buzău se decide la retur | Federația Română de Fotbal

Tragerea la sorți pentru grupele Cupei României | SuperLiga | iAM SPORT

Competiția greu de înțeles. Dinamo și FCSB sunt în aceeași grupă în Cupa  României, dar nu joacă între ele. Programul complet - Playsport
Competiția greu de înțeles. Dinamo și FCSB sunt în aceeași grupă în Cupa României, dar nu joacă între ele. Programul complet - Playsport

Derby încins în Cupa României: CFR Cluj și U. Cluj, în „grupa morții”  alături de Farul și Rapid! Vezi aici cu cine au picat FCSB și Dinamo -  Playsport
Derby încins în Cupa României: CFR Cluj și U. Cluj, în „grupa morții” alături de Farul și Rapid! Vezi aici cu cine au picat FCSB și Dinamo - Playsport

Dinamo și CSA Steaua și-au aflat adversarele din play-off-ul Cupei României  - HotNews.ro
Dinamo și CSA Steaua și-au aflat adversarele din play-off-ul Cupei României - HotNews.ro

Dinamo și UTA Arad se întâlnesc în etapa 11 a Ligii 1

Prima reacție din tabăra lui Dinamo, după ce a picat cu FCSB în grupele Cupei  României
Prima reacție din tabăra lui Dinamo, după ce a picat cu FCSB în grupele Cupei României

Dinamo s-a calificat în grupele Cupei României! Bani a adus victoria  "câinilor" în prelungiri - Eurosport
Dinamo s-a calificat în grupele Cupei României! Bani a adus victoria "câinilor" în prelungiri - Eurosport

Probleme înainte de debutul lui Dinamo în Cupa României. Meciul cu  Metaloglobus ar putea fi decis la "masa verde" | Cupa României | iAM SPORT
Probleme înainte de debutul lui Dinamo în Cupa României. Meciul cu Metaloglobus ar putea fi decis la "masa verde" | Cupa României | iAM SPORT

UTA ARAD - DINAMO 1-3 // GALERIE FOTO Kevin Bru, „faultat de minge” » La un  minut după ce a intrat, mijlocașul lui Dinamo a stârnit hohote de râs
UTA ARAD - DINAMO 1-3 // GALERIE FOTO Kevin Bru, „faultat de minge” » La un minut după ce a intrat, mijlocașul lui Dinamo a stârnit hohote de râs

Program şi televizări în play-off Cupa României Betano. Meciul lui Dinamo  se vede la tv - Fanatik.ro
Program şi televizări în play-off Cupa României Betano. Meciul lui Dinamo se vede la tv - Fanatik.ro