11 dintre jucătoarele echipei de polo feminin din Kiev, junioare, se  antrenează, trăiesc și își astâmpără dorul de casă la noi în urbe - Revista  Urbea Mea - Revista de Alba
11 dintre jucătoarele echipei de polo feminin din Kiev, junioare, se antrenează, trăiesc și își astâmpără dorul de casă la noi în urbe - Revista Urbea Mea - Revista de Alba

Polo feminin, unul dintre cele mai solicitante sporturi pentru fete -  YouTube
Polo feminin, unul dintre cele mai solicitante sporturi pentru fete - YouTube

BUCURESTI - POLO FEMININ - DINAMO BUCURESTI - CSA STEAUA BUCURESTI - Inquam  Photos
BUCURESTI - POLO FEMININ - DINAMO BUCURESTI - CSA STEAUA BUCURESTI - Inquam Photos

Nebunie la Rapid! Echipa feminină de polo a câștigat Cupa României, după o  finală pe muchie
Nebunie la Rapid! Echipa feminină de polo a câștigat Cupa României, după o finală pe muchie

Polo feminin: Primul podium de la înființare! - Dinamo1948

Polo feminin – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei

Campionatul European de Polo: România - Olanda 0-28, meciul a fost LIVE pe  VOYO! | Sport.ro
Campionatul European de Polo: România - Olanda 0-28, meciul a fost LIVE pe VOYO! | Sport.ro

ECHIPA DE POLO FEMININ PRIMA CAMPIOANĂ PE ANUL 2017! – CSA Steaua Clubul  Sportiv al Armatei
ECHIPA DE POLO FEMININ PRIMA CAMPIOANĂ PE ANUL 2017! – CSA Steaua Clubul Sportiv al Armatei

Echipa feminină de polo CS Rapid București- antrenamente la Complexul  Turistic de Natație Târgoviște - Oficial Media
Echipa feminină de polo CS Rapid București- antrenamente la Complexul Turistic de Natație Târgoviște - Oficial Media

Scor fabulos la polo! România s-a calificat la Europene și la masculin, și  la feminin
Scor fabulos la polo! România s-a calificat la Europene și la masculin, și la feminin

Cu patru oradence in lot, nationala de polo feminin a Romaniei abordeaza...

Stiri despre polo feminin | Sport.ro

Feminin – H2O polo - hold your breath

Steaua e tare și la polo feminin. Stelistele au câștigat Cupa României

Jocurile Olimpice: Ungaria, medaliată cu bronz la polo feminin - Polo pe  Apă video - Eurosport
Jocurile Olimpice: Ungaria, medaliată cu bronz la polo feminin - Polo pe Apă video - Eurosport

Crişul Oradea - polo pe apă feminin | Oradea

Polo feminin: România s-a clasat pe locul 14 la Campionatul European  Under-19 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo feminin: România s-a clasat pe locul 14 la Campionatul European Under-19 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cum s-a terminat primul meci al echipei de polo feminin împotriva Germaniei  din Campionatul European | Newsweek Romania
Cum s-a terminat primul meci al echipei de polo feminin împotriva Germaniei din Campionatul European | Newsweek Romania

Polo feminin: Echipa U17 a clubului Crişul Oradea, campioană naţională |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo feminin: Echipa U17 a clubului Crişul Oradea, campioană naţională | AGERPRES • Actualizează lumea.

Echipa națională de polo feminin a României scrie istorie! Calificare în  premieră la Campionatele Europene
Echipa națională de polo feminin a României scrie istorie! Calificare în premieră la Campionatele Europene