Home

panglică zi de nastere Brad medalii la canotaj frustrant asambla disconfort

Două brăilence, în echipajele care au adus MEDALII DE AUR pentru România la  Campionatul European de Canotaj Under19 - stiri Braila - debraila.ro
Două brăilence, în echipajele care au adus MEDALII DE AUR pentru România la Campionatul European de Canotaj Under19 - stiri Braila - debraila.ro

Prima finală, primul titlu mondial. Ionela Cozmiuc, medalie de aur la  Campionatul Mondial de Canotaj, după o revenire spectaculoasă | Sport.ro
Prima finală, primul titlu mondial. Ionela Cozmiuc, medalie de aur la Campionatul Mondial de Canotaj, după o revenire spectaculoasă | Sport.ro

România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO  - RoVestea
România a cucerit 4 medalii de AUR la Campionatul Mondial de Canotaj. FOTO - RoVestea

Performanță extraordinară pentru România: 9 medalii la Campionatele  Europene U23 de canotaj și locul 1 pe națiuni
Performanță extraordinară pentru România: 9 medalii la Campionatele Europene U23 de canotaj și locul 1 pe națiuni

Canotorii de la CSM Constanța au câștigat patru medalii de aur din cele opt  obținute de România la Campionatele Europene de canotaj Under-23 de la  Krefeld, Germania (GALERIE FOTO)
Canotorii de la CSM Constanța au câștigat patru medalii de aur din cele opt obținute de România la Campionatele Europene de canotaj Under-23 de la Krefeld, Germania (GALERIE FOTO)

România și-a asigurat primele două finale la canotaj! În cursa pentru  medalii se mai află încă cinci echipaje - Eurosport
România și-a asigurat primele două finale la canotaj! În cursa pentru medalii se mai află încă cinci echipaje - Eurosport

România a cucerit șase medalii la Cupa Mondială de Canotaj

România a câștigat 5 medalii de aur și 4 de argint la Campionatul European  de Canotaj Under23 | Digi24
România a câștigat 5 medalii de aur și 4 de argint la Campionatul European de Canotaj Under23 | Digi24

Trei noi medalii obţinute de sportivii români la Campionatul Mondial de  canotaj! Opt echipaje, calificate la Jocurile Olimpice - Antena Sport
Trei noi medalii obţinute de sportivii români la Campionatul Mondial de canotaj! Opt echipaje, calificate la Jocurile Olimpice - Antena Sport

CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint  - HotNews.ro
CE Canotaj: România termină competiția cu 5 medalii de aur și una de argint - HotNews.ro

ZI DE VIS! 6 medalii, dintre care 3 de AUR, la Europenele de Canotaj! Alte  3 medalii de bronz pentru delegația „tricoloră”
ZI DE VIS! 6 medalii, dintre care 3 de AUR, la Europenele de Canotaj! Alte 3 medalii de bronz pentru delegația „tricoloră”

Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie  competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Mesagerul de Covasna
Obiectiv depășit la Tokyo! Lotul Olimpic de Canotaj al României încheie competiția cu 3 medalii și obține locul 4 pe națiuni! - Mesagerul de Covasna

Trei medalii de argint la canotaj pentru Team Romania

Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj.  Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport
Perfomanță fantastică pentru România la Campionatul European de canotaj. Patru medalii de aur într-o singură zi - Playsport

Campionatul Mondial de canotaj 2023 de la Belgrad. România a obţinut două  medalii de aur, una de argint şi două de bronz | Antena 1
Campionatul Mondial de canotaj 2023 de la Belgrad. România a obţinut două medalii de aur, una de argint şi două de bronz | Antena 1

Jocurile Olimpice: Zi magică pentru România la Tokyo - Aur și argint la  canotaj, alte trei echipaje calificate în finală, plus David Popovici, care  se va bate pentru medalii la 100 de
Jocurile Olimpice: Zi magică pentru România la Tokyo - Aur și argint la canotaj, alte trei echipaje calificate în finală, plus David Popovici, care se va bate pentru medalii la 100 de

Două medalii de aur mondial la canotaj! — Info Mureș

Două medalii de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj  Under-23
Două medalii de aur pentru România la Campionatele Mondiale de canotaj Under-23

Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de  aur și 3 de bronz!
Cel mai tare European din istorie pentru canotajul românesc: 5 medalii de aur și 3 de bronz!

Canotaj la Olimpiadă - România, drum spre medalie!

A plouat cu medalii de aur la canotaj: A 5-a!

Campionatul Mondial de Canotaj | Medalie de aur pentru România la 8+1  feminin și calificare la Jocurile Olimpice de la Paris | RFI Mobile
Campionatul Mondial de Canotaj | Medalie de aur pentru România la 8+1 feminin și calificare la Jocurile Olimpice de la Paris | RFI Mobile

România, opt medalii de aur și una de argint, la Europenele de canotaj  Under-23 | România Liberă
România, opt medalii de aur și una de argint, la Europenele de canotaj Under-23 | România Liberă