HOCHEI. Dunărea Galaţi, la un meci distanţă de istorie | Digi24

HOCHEI. CSM Galați, un nou meci acasă - Viaţa Liberă Galaţi

Campioana României la hochei are un nou antrenor. Ucrainienii Dunării vor  fi pregătiți de un fost
Campioana României la hochei are un nou antrenor. Ucrainienii Dunării vor fi pregătiți de un fost

De vorbă cu antrenorul Cristi Munteanu, profesor de hochei pe gheaţă la  C.S.M. Dunărea Galaţi
De vorbă cu antrenorul Cristi Munteanu, profesor de hochei pe gheaţă la C.S.M. Dunărea Galaţi

Situaţie dezastruoasă la secţia de hochei a CSM Dunărea Galaţi — Antidotul  | Știri Online
Situaţie dezastruoasă la secţia de hochei a CSM Dunărea Galaţi — Antidotul | Știri Online

Patru hocheiști de la CSM Galați vor juca pentru România la Mondialul  Divizia I Grupa A | Sport Galati
Patru hocheiști de la CSM Galați vor juca pentru România la Mondialul Divizia I Grupa A | Sport Galati

Háromszéki Ágyúsok se deplasaseză la Galați cu gândul la Play-Off

Campionatul Național de hochei, mai ”bogat” cu o echipă. Sistem  competițional nou în sezonul 2021-2022 | Sport Galati
Campionatul Național de hochei, mai ”bogat” cu o echipă. Sistem competițional nou în sezonul 2021-2022 | Sport Galati

VIDEO Dunărea Galaţi - Corona 3-2. Primul trofeu la Galați după 27 de ani?

TRAGEDIE în hochei. Antrenorul secund al campioanei Românei, Dunărea Galați,  a decedat în autocarul echipei
TRAGEDIE în hochei. Antrenorul secund al campioanei Românei, Dunărea Galați, a decedat în autocarul echipei

Victorie dramatică pentru Dunărea Galați, care a câștigat al doilea titlu  de campioană la rând
Victorie dramatică pentru Dunărea Galați, care a câștigat al doilea titlu de campioană la rând

Dunărea Galați a devenit pentru prima dată în istorie campioana României la  hochei pe gheață. Gălățenii au învins Steaua, scor 3-1, și s-au impus cu  4-1 la general
Dunărea Galați a devenit pentru prima dată în istorie campioana României la hochei pe gheață. Gălățenii au învins Steaua, scor 3-1, și s-au impus cu 4-1 la general

CSM Dunărea Galați a câștigat primul meci al finalei Campionatului Național  | Ziarul de Sport
CSM Dunărea Galați a câștigat primul meci al finalei Campionatului Național | Ziarul de Sport

HOCHEI CN U14: Ne-am înbunătăţit mult jocul în al doilea meci!