Silitor Caligraf Pygmalion curse de stradă 2008 Ortodox cerere sfarsit

KTM Strada 3000 folosit în 55 cm | buycycle

Noul Ford Mustang Dark Horse R, pregătit pentru circuit: motor V8 de peste  500 CP - AutoMarket
Noul Ford Mustang Dark Horse R, pregătit pentru circuit: motor V8 de peste 500 CP - AutoMarket

Hamilton a câștigat cursa de la Silverstone! Bottas și Leclerc au completat  podiumul, iar Vettel l-a acroșat din spate pe Verstappen - AutoMarket
Hamilton a câștigat cursa de la Silverstone! Bottas și Leclerc au completat podiumul, iar Vettel l-a acroșat din spate pe Verstappen - AutoMarket

Suzuki Motor

Hamilton a câștigat cursa de la Hungaroring după o strategie excelentă la  boxe! Verstappen și Vettel au completat podiumul - AutoMarket
Hamilton a câștigat cursa de la Hungaroring după o strategie excelentă la boxe! Verstappen și Vettel au completat podiumul - AutoMarket

Bucharest City Challenge 2008 - prima zi

Faster and faster: curse auto pe trei circuite diferite

Doi șoferi, filmați în timpul unei curse ilegale în Brașov - VIDEO

Curse auto între Târgu Mureș și Aeroportul ”Transilvania” - Stiri din  Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene
Curse auto între Târgu Mureș și Aeroportul ”Transilvania” - Stiri din Mures, Stiri Targu mures - Liderul presei muresene

S-a terminat cu refuzatul de curse: Poliţia dă amenzi pe bandă pentru  taximetriştii...
S-a terminat cu refuzatul de curse: Poliţia dă amenzi pe bandă pentru taximetriştii...

Fernando Alonso a devenit primul pilot din Formula 1 care a parcurs 100.000  de kilometri în curse
Fernando Alonso a devenit primul pilot din Formula 1 care a parcurs 100.000 de kilometri în curse

Cea mai rapidă maşină de stradă de pe Nurburgring

De patru ori mai multe curse goale în Germania. Transportatorii locali cer  anularea taxelor rutiere pentru a compensa o parte din pierderi | trans.info
De patru ori mai multe curse goale în Germania. Transportatorii locali cer anularea taxelor rutiere pentru a compensa o parte din pierderi | trans.info

Street Racer - Cursa spre moarte (2008) - Film - CineMagia.ro

Monopost de stradă

Foto | Marele Premiu al Spaniei! Tot ce trebuie să știi despre cursa  transmisă LIVE la Digi Sport 1, duminică, de la ora 15:00
Foto | Marele Premiu al Spaniei! Tot ce trebuie să știi despre cursa transmisă LIVE la Digi Sport 1, duminică, de la ora 15:00

Turul României (6-11 septembrie), organizează șase competiții de ciclism  dedicate copiilor, în orașe prin care trece plutonul profesionist - Romania  Pozitiva
Turul României (6-11 septembrie), organizează șase competiții de ciclism dedicate copiilor, în orașe prin care trece plutonul profesionist - Romania Pozitiva

Porsche Cayenne făcut zob într-un accident. Participa la o cursă ilegală?

VIDEO] Autobuzele electrice, curse de probă pe traseele din Sighetu  Marmației – TV Sighet
VIDEO] Autobuzele electrice, curse de probă pe traseele din Sighetu Marmației – TV Sighet

Curse suplimentare de autobuz spre Arena Sepsi și Stadionul OSK, miercuri  seară