Sabrina Voinea, provocarea anului pentru Simone Biles, la CM de gimnastică:  „Mă bat parte în parte cu ea” - Fanatik.ro
Sabrina Voinea, provocarea anului pentru Simone Biles, la CM de gimnastică: „Mă bat parte în parte cu ea” - Fanatik.ro

Prima zi de calificări la CM de Gimnastică: Sportivele din România, pe  locurile 5 și 11
Prima zi de calificări la CM de Gimnastică: Sportivele din România, pe locurile 5 și 11

Campionatul Mondial de Gimnastică Artistică - Sport Clasic

Gimnastică: Delegaţia României pentru... | News.ro

România, fără medalie la CM de gimnastică, după 30 de ani

Articole despre campionatul mondial de la rotterdam | Radio România  Actualitați
Articole despre campionatul mondial de la rotterdam | Radio România Actualitați

Programul complet al Campionatelor Mondiale de gimnastică! România are 12  reprezentanți - Eurosport
Programul complet al Campionatelor Mondiale de gimnastică! România are 12 reprezentanți - Eurosport

România, în finala pe echipe la CM de gimnastică

TVR 1 difuzează Campionatul Mondial de Gimnastică Ritmică - Paginademedia.ro

Maria Ceplinschi se află pe locul 16 în calificări la CM de gimnastică

CM Gimnastică: Maria Ceplinschi, provizoriu pe locul 16 în calificări -  HotNews.ro
CM Gimnastică: Maria Ceplinschi, provizoriu pe locul 16 în calificări - HotNews.ro

Echipa SUA a câştigat al optulea titlu la Campionatul Mondial de gimnastică  în competiţia feminină pe echipe şi a depăşit România! Când s-a obţinut  ultima medalie tricoloră
Echipa SUA a câştigat al optulea titlu la Campionatul Mondial de gimnastică în competiţia feminină pe echipe şi a depăşit România! Când s-a obţinut ultima medalie tricoloră

CM Gimnastică: Echipa feminină a SUA a cucerit al optulea titlu mondial -  HotNews.ro
CM Gimnastică: Echipa feminină a SUA a cucerit al optulea titlu mondial - HotNews.ro

Simone Biles,devansată în proba de sărituri la CM de gimnastică artistică.  A pierdut aurul. Rebeca Andrade, prima - Eurosport
Simone Biles,devansată în proba de sărituri la CM de gimnastică artistică. A pierdut aurul. Rebeca Andrade, prima - Eurosport

CM de Gimnastica: Larisa Iordache obtine argintul la sol. A ratat la barna  - Onlinesport.ro
CM de Gimnastica: Larisa Iordache obtine argintul la sol. A ratat la barna - Onlinesport.ro

GIMNASTICĂ: România a înscris 7 fete și 7 băieți pe lista nominală de  participare la CM 2014 — MaraMedia
GIMNASTICĂ: România a înscris 7 fete și 7 băieți pe lista nominală de participare la CM 2014 — MaraMedia

Record pentru 'extraterestra' Simone Biles la CM gimnastică de la Stuttgart

Campionatul Mondial de gimnastică artistică 2023. Sabrina Voinea, locul 4  în finala de la sol - Fanatik.ro
Campionatul Mondial de gimnastică artistică 2023. Sabrina Voinea, locul 4 în finala de la sol - Fanatik.ro

Larisa Iordache, ARGINT la individual compus la CM de gimnastică. Aceasta  este prima medalie pentru România într-o finală la individual compus după 7  ani | Digi24
Larisa Iordache, ARGINT la individual compus la CM de gimnastică. Aceasta este prima medalie pentru România într-o finală la individual compus după 7 ani | Digi24

Maria Ceplinschi s-a calificat în finala de la individual compus la CM de  gimnastică
Maria Ceplinschi s-a calificat în finala de la individual compus la CM de gimnastică

Echipa feminină, dezastru fără precedent la CM de gimnastică! Avem o  singură sportivă calificată la JO 2020 | adevarul.ro
Echipa feminină, dezastru fără precedent la CM de gimnastică! Avem o singură sportivă calificată la JO 2020 | adevarul.ro

România, locul 7 în calificările Campionatelor Mondiale de Gimnastică!  Nadia Comăneci, alături de gimnaste - Eurosport
România, locul 7 în calificările Campionatelor Mondiale de Gimnastică! Nadia Comăneci, alături de gimnaste - Eurosport

Gimnastică, CM: Ana Maria Bărbosu, locul 23 în... | News.ro

Gimnastică feminină, CE: România, locul 5 pe echipe şi calificare la CM,  plus calificări în patru finale individuale
Gimnastică feminină, CE: România, locul 5 pe echipe şi calificare la CM, plus calificări în patru finale individuale